Creditstar Opinie

Creditstar Opinie

Opinie Umowy pożyczki

CreditStar to tania i szybka pożyczka na niezapowiedziane wydatki. Firma CreditStar obecna jest na rynku polskim od 2013 roku, od tego czasy zyskała rzeszę zadowolonych klientów.


Swoją ofertę kieruje do klientów z czystą historią kredytową, którzy nie posiadają zaległości, ani nie toczy się wobec nich postępowanie komornicze.

Creditstar Opinie

Firma ma w swojej ofercie chwilówki do 5 tysięcy złotych na okres do trzech miesięcy. Jeżeli jest to pierwsza pożyczka jej kwota maksymalna wynosi 1500 złotych. Pożyczkę można przeznaczyć na jakikolwiek cel konsumpcyjny, nie związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Pożyczka przeznaczona jest dla obywateli polskich, którzy mają ukończone co najmniej 18 lat. Posiadają stałe źródło dochodu i nie widnieją jako dłużnicy w BIG, BIK, czy tez KRD.

Co odróżnia pożyczkę CreditStar od innych chwilówek?

To przede wszystkim uczciwe warunki. Brak ukrytych kosztów, dodatkowych opłat manipulacyjnych, czy wysokich prowizji.

Od początku wiesz ile masz do spłaty. Sam wybierasz kwotę potrzebną ci na zaspokojenie swoich potrzeb oraz najkorzystniejszy dla ciebie czas spłaty CreditStar rat.

Nie wymagamy wielu zaświadczeń, wystarczy tylko, że wypełnisz formularz i pieniądze będą na twoim koncie natychmiast. Jeżeli to twoja pierwsza pożyczka, formalności nie zajmą ci więcej niż 15 minut, przy kolejnej to tylko kilka minut. Szanujemy też twoją prywatność, dlatego nie kontaktujemy się z twoim pracodawcą. Sami oszacujemy twoją zdolność kredytową. Wszystko odbywa się całkowicie online. Potrzebujesz jedynie aktualnego adresu e-mail, numer telefonu komórkowego oraz konto internetowe w banku.

Jeżeli interesuje cię nasza oferta, wejdź na naszą stronę internetową, na suwaku zaznacz potrzebną ci kwotę i dogodny termin spłaty, następnie czeka cię wypełnienie formularza. Do tego potrzebujesz dowodu osobistego. Należy uzupełnić dane osobowe, adres, nr dowodu osobistego i jego serie oraz PESEL. Czeka cię jeszcze weryfikacja tożsamości, zaloguj się na swoje konto internetowe, dokonaj przelewu na 1 grosz na nasze konto. Potwierdzimy wtedy twoją tożsamość. Wszystkie połączenia są szyfrowane, co daje ci gwarancję bezpieczeństwa. Firma CreditStar nie ma dostępu do twojego konta, ani nie przechowuje twoich haseł. Następnie zostaniesz poproszony o podanie swoich dochodów. Później pozostanie tylko zaakceptować regulamin kredytowy i czekać na decyzję, którą otrzymasz natychmiast. Na 10 dni przed terminem spłaty dostaniesz przypomnienie SMS-owe oraz e-mailowe.

CreditStar logowanie – jeśli zapomnisz hasła, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta
W razie, gdybyś zapomniał hasła, wyślemy ci instrukcje na twój adres e-mail, dostaniesz wtedy tymczasowe hasło i login, który należy natychmiast po zalogowaniu zmienić. To samo tyczy się twoich danych osobowych. Nie zapomnij dokonać ich aktualizacji. Pamiętaj, żeby nie podawać nikomu ani loginu ani hasła.

Nie musisz mieć też gwarantów, w razie problemów ze spłatą. czym prędzej skontaktuj się z naszym biurem obsługi. Pracują w nim doświadczeni specjaliści, którzy pomogą ci rozwiązać twoje problemy. W razie braku kontaktu wyślemy ci monit przypominający o zaległości.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie dostępne informacje, które pomogą ci w razie wątpliwości, zawsze możesz też napisać wiadomość e-mail, albo skontaktować się z naszymi pracownikami.

CreditStar wniosek – decyzja nawet w 15 minut

Język umów jest zrozumiały dla każdego. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, w godzinach pracy weryfikujemy wnioski kredytowe.

Oszczędzamy ci stania w długich kolejkach w banku, wypełniania wielu formalności, a także długiego oczekiwania na decyzję.

Nie musisz nawet wyjść z domu, jesteśmy do twojej dyspozycji i pomożemy ci rozwiązać problemy.

Opinie o CreditStar– Warto polecić tą firmę znajomym

Nasz kredyt krótkoterminowy pozwoli ci zaspokoić twoje potrzeby, a może i spełnić marzenia. Staramy się pomagać naszym klientom, oferując uczciwe warunki i niskie koszty. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają i korzystają z naszych usług, a także polecają nasza firmę swoim znajomym.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Najważniejsze, że w tej pożyczce można wybrać nie tylko kwotę, ale i czas jej spłaty. Warunki są bardzo korzystne i decyzja kredytowa jest podejmowana w bardzo krótkim czasie. Nie ma problemu też z kontaktem z Biurem Obsługi Klienta. Polecam serdecznie.

Mateusz
Mateusz
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Zdecydowanie warto polecić tą firmę. Wszystkie formalności załatwiane są w możliwie jak najkrótszym czasie, co tutaj ma kluczowe znaczenie. Warunki dostosowane do potrzeb klienta i bardzo profesjonalna obsługa.

Podaj miejscowość
Żory