Czy bez pracy możliwy jest wtedy kredyt bez zaświadczeń?

poradnik pożyczkobiorcy

Banki kuszą swoich klientów różnymi ofertami kredytowymi. Gdy chcesz zdecydować się na zaciągnięcie kredytu, wtedy masz też mnóstwo rozwiązań w takiej kwestii. Czy jednak możesz dostać kredyt bez zaswiadczen wtedy, gdy nie masz pracy?

Przyjrzyjmy się temu trochę bliżej, ponieważ wiele bezrobotnych osób zadaje sobie takie same pytania.
Banki nieprzychylne bezrobotnym osobom
Niestety, o kredyt bez zaswiadczen w normalnym banku nie będzie tak łatwo. Tutaj przede wszystkim liczy się odpowiednia zdolność kredytowa, czyli przychody na konto, które powinny być stałe. Jeśli nie ma się dochodów, wtedy nie ma się też zdolności kredytowej, co przekreśla możliwość zaciągnięcia kredytu w banku.

Nie jest to jednak takie oczywiste, jeśli na przykład ma się dochody z tytułu umowy o dzieło, tutaj już niektóre banki dopuszczają na postawie tych umów udzielenie kredytu ? po szczegóły warto pójść do doradców kredytowych.

Zawsze czekają parabanki
Gdy nie chcesz rezygnować z kredyt, wtedy możesz pomyśleć o tym, aby wziąć kredyt bez zaswiadczen w firmach pozabankowych. W tym przypadku sytuacja prezentuje się nieco inaczej, ponieważ nie trzeba mieć już żadnych dochodów (chociaż są firmy, które potrzebują zaświadczeń o nich).

W parabanku można otrzymać kredyt od ręki, ale też na wysoki procent, zatem trzeba dokładnie przemyśleć to, czy rzeczywiście jest to działanie opłacalne. Podsumowując, do wzięcia kredytu bez zaświadczeń praca nie jest potrzebna, ale też kredyt w parabanku do najtańszych nie będzie należał.

Szybkie pożyczki bez BIK

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments