Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Aktualności

Prowadząc własną firmę lub kiedy jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę, opłacamy składki na ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Są to obowiązkowe wpłaty, które opłacać musi każdy prowadzący działalność człowiek. Z tych comiesięcznych wpłat do zakładu ubezpieczeń korzystamy w w sytuacji gdy odwiedzamy klinikę, pobycie na zwolnieniu itp. Ale ludzie, którzy wyjątkowo dbają o własne zdrowie oraz komfort leczenia, mają jeszcze kolejne rozwiązanie.

W ciągu ostatnich lat w zastraszającym tempie rozpoczynają działalność instytucje, które oferują uzupełniające ubezpieczenia zdrowotne. Tego typu uzupełniające świadczenie zapewni nam droższy standard opieki medycznej, krótsze okresy oczekiwania na poradę u doktora, a także dają możliwość skorzystania z odpłatnych zwolnień zdrowotnych.

Koszty tego rodzaju świadczeń nie są zbyt wygórowane. Podstawowe polisy rozpoczynają się od 140zł brutto więc nie jest to zbyt pokaźny wydatek a w sytuacji nieszczęścia bez problemu może okazać się, że były to świetnie ulokowane pieniądze.

Należy więc poważnie zastanowić się nad tego typu ubezpieczeniem. może okazać się kluczowym w przypadku gdy stracimy zdolność do wykonywania zawodu i zarobku.

zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

 

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments