Efino jak wnioskować

Umowy pożyczki

Szukasz uczciwego pożyczkodawcy, u którego mógłbyś wziąć pożyczkę na raty? W banku nie chcą udzielić Ci kredytu, ponieważ pracujesz na umowę zlecenie
i to twoje jedyne źródło dochodu? Jeśli dopadł Cię finansowy dołek i pilnie potrzebujesz gotówki, nie załamuj rąk, że w banku Ci odmówili. Sprawdź ofertę Efino
na www. efino. pl, a na pewno nie pożałujesz!

Efino jak wnioskować

Efino pożyczki– W jaki sposób złożyć wniosek?

W niektórych firmach pożyczkowych osobno musisz dokonać rejestracji, a potem dopiero możesz wnioskować o pożyczkę. W Efino ograniczamy czas oczekiwania do niezbędnego minimum. Od wejścia na stronę do uzyskania pozytywnej decyzji o pożyczce minie tylko 15 minut. Prawda, że ekspresowe tempo? Jedynymi warunkami jaki stawia przed tobą Efino jest wiek 21 lat, polskie obywatelstwo, stałe zameldowanie w Polsce, dostęp do bankowości elektronicznej, e-mail, aktywny numer telefonu komórkowego i stały dochód, niekoniecznie z pracy na etat. To raczej nie są wygórowane wymagania, nieprawdaż?

Po wejściu na stronę od razu zobaczysz suwak, który musisz „rozpiąć” do pożądanej przez Ciebie kwoty, a także drugi – do długości spłaty pożyczki, czyli ilości rat.
Jesteś nowicjuszem, więc Efino proponuje Ci pożyczkę do maksymalnej wysokości 6000 zł, na okres maksymalnie 18 miesięcy. Świetna oferta w porównaniu z chwilówkami, które musisz spłacić po miesiącu, najwyżej trzech. Tutaj nawet najmniejszą możliwą kwotę o którą wnioskujesz, czyli 1000 zł, rozłożysz nawet na 18 dogodnych rat.

Miesięczna rata w tym przypadku wyniesie 98 zł, a koszt całkowity pożyczki to 1771 zł. Może wydaje Ci się, że prowizja jest duża, jednak musisz spojrzeć na to z innej strony. Pilnie potrzebujesz gotówki, a Efino daje Ci ją w 15 minut, a w dodatku raty, które płacisz w powyższym przypadku to kropla w morzu twoich wydatków. Zyskujesz więc wiele. Jeśli już wybrałeś kwotę pożyczki musisz wypełnić formularz informacyjny, dzięki któremu dokonasz efino rejestracji, a jednocześnie złożysz Efino wniosek. W formularzu podajesz szczegółowe informacje, tj.: imię i nazwisko, adres zameldowania i adres korespondencyjny, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny, długość zamieszkania pod obecnym adresem, datę początku zatrudnienia, aktualne miejsce zatrudnienia wraz z aktualnym wynagrodzeniem, telefon do pracodawcy, liczbę osób w gospodarstwie domowym, adres poczty elektronicznej, aktualny numer telefonu komórkowego, sumę miesięcznych rat, koszty utrzymania oraz inne wydatki. Następnie musisz zweryfikować, że jesteś tym za kogo się podajesz, a czynisz to przy pomocy aplikacji Instantor.

Automatycznie zostajesz przekierowany do twojej bankowości elektronicznej, wszystko zostaje potwierdzone i pożyczkodawca od razu wie, że ma do czynienia z osobą, która złożyła wniosek. Dalej Efino sprawdza, czy jesteś wypłacalny, tzn. czy nie figurujesz na liście dłużników w KRD, BIG oraz BIK. Ewentualnie sprawdza jeszcze informacje o twoim zatrudnieniu u źródła, ale tylko w przypadku zaistniałych wątpliwości. Jeśli wszystko jest w porządku, już po ok. 15 minutach od rejestracji i złożenia wniosku otrzymujesz pozytywną odpowiedź na skrzynkę elektroniczną a także w formie SMS, na numer, który podałeś przy rejestracji. Dostajesz także na e-mail umowę pożyczki, którą powinieneś wydrukować i podpisaną odesłać. Jednak jeśli tego nie zrobisz, a nie zrezygnujesz z pożyczki w ciągu 14 dni wysyłając stosowny formularz odstąpienia od umowy, to umowa z Efino będzie ważna. Dostaniesz pieniądze na konto najpóźniej w ciągu 24 godzin od pozytywnej weryfikacji. Nie każemy Ci czekać na pieniądze, które Ci się należą. Teraz musisz tylko pamiętać o terminowej spłacie rat. Rozumiemy jednak, że jesteś osobą zabieganą, więc wyślemy Ci przypomnienie o terminie płatności na twój numer telefonu. Efino na raty to korzystna pożyczka możliwa do spłaty.

Efino kontakt – Jeśli masz jakieś pytania możesz zadzwonić pod numer telefonu

Pracownicy Efino pożyczki są do twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zależy im na tym, abyś mógł w każdej chwili zadzwonić. Nie ważne, czy chcesz sprawdzić wysokość raty, termin spłaty, czy po prostu zapytać o warunki pożyczki, zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. W godzinach pracy są też do twojej dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej na maila.

Zatem, jeśli masz dość długich formalności w bankach, wnioskuj o szybką pożyczkę na raty w Efino.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

O tej pożyczce nie słyszałam jeszcze, ale z artykułu wynika, że warto się nią zainteresować ze względu na dogodne warunki i ciekawą ofertę. Biuro dostępne jest cały tydzień, więc w każdej chwili można się z nimi skontaktować.