Filarum logowanie

logowanie

 

Filarum logowanie

Filarum to firma, która zajmuje się pożyczkami. Należy do grona tych firm, które pierwszą pożyczkę oferują bez oprocentowania – tyle ile pożyczasz, tyle oddajesz, ale pod warunkiem, że wszystkie raty spłacane są w terminie.

Filarum rejestracja

 

Rejestracja do portalu – krok pierwszy

Rejestracja na filarum. pl jest prosta i jest równoznaczna ze złożeniem pierwszego wniosku o pożyczkę. Na stronie głównej portalu pojawia się wielki czerwony napis ?Weź pożyczkę? – trzeba w niego kliknąć, aby przejść do wypełniania wniosku o pożyczkę

Rejestracja do portalu – krok drugi

Drugim krokiem jest właśnie wypełnienie wniosku o pożyczkę. Najpierw należy ustalić wysokość pożyczki, a następnie określić na jaki okres chcemy pożyczyć pieniądze

Rejestracja do portalu – krok trzeci

Teraz przechodzimy do uzupełniania danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, seria i numer dowodu osobistego, numer pesel .

Rejestracja do portalu – krok czwarty

Na tym etapie należy uzupełnić dane adresowe – najpierw adres zameldowania, a potem adres korespondencyjny, jeśli oczywiście jest on inny niż adres zameldowania.

Rejestracja do portalu – krok piąty

W formularzu trzeba również wypełnić pola dotyczące numeru telefonu, adres mailowy oraz hasło. Te dwie ostatnie rzeczy będą później potrzebne do logowania do portalu filarum. pl.

Rejestracja do portalu – krok szósty

Następnie należy przeczytać wszystkie dokumenty dotyczące: formularza informacyjnego, warunków przetwarzania oraz ochrony danych osobowych, warunków umowy i regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną oraz marketingu bezpośredniego. Jeśli ze wszystkimi dokumentami się zgadzamy, to w odpowiednich polach zaznaczamy ?ptaszki?, a następnie klikamy na czerwony przycisk ?Weź pożyczkę?.

Rejestracja do portalu – krok siódmy

Aby dokończyć rejestrację należy przelać jeden grosz ze swojego konta, na konto podane w naszym profilu i już jesteśmy pełnoprawnymi użytkownikami portalu filarum. pl i wysłaliśmy pierwsze zapytanie o pożyczkę.

Filarum login

Jeśli chcemy zalogować się do naszego profilu, to nie ma już nic prostszego! Na stronie głównej, w prawym górnym rogu mamy do uzupełnienia dwa pola: adres mailowy oraz hasło  – te dwie rzeczy zostały wcześniej określone przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym. Teraz wystarczy jedynie wpisać poprawnie wcześniej określony adres mailowy oraz hasło i już otworzy nam się strona z naszym profilem.

Rejestracja, a następnie logowanie do portalu filarum. pl są bardzo prostymi czynnościami. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy – nie można zarejestrować się do portalu bez jednoczesnego uzupełniania wniosku o pożyczkę.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Artykuł powstał dzięki portalowi filarum logowanie […]

trackback

[…]   Artykuł powstał dzięki portalowi filarum logowanie […]

trackback

[…] Artykuł powstał dzięki portalowi filarum logowanie […]