HapiPożyczki wniosek

tel: 70 840 38 91 HapiPożyczki wniosek

logowanie Umowy pożyczki

Marka HapiPożyczki została powołana do życia 2014 roku przez IPF Polska spółka z o. o., która to firma jest również właścicielem marki Provident. Powstanie HapiPożyczki jest odpowiedzią na sukces rynkowy chwilówek, a zarazem reakcją na potrzeby klientów, dla których pożyczki chwilówki są zbyt niskie oraz udzielane na zbyt krótki okres. W HapiPożyczki możemy pożyczyć sumę od 800 do 15000 zł na czas od 3 do 36 miesięcy.

HapiPożyczki wniosek


Pomimo dostępnych wysokich kwot pożyczek proces aplikowania o finansowanie jest bardzo prosty podobnie jak w przypadku chwilówek. Tylko cztery kroki dzielą nas od odebrania gotówki.

Jak wnioskować o pożyczkę w HapiPożyczki?

Jak już wspomnieliśmy, procedury wnioskowania są bardzo proste i nie zajmują zwukle dłużej niż 15 minut. Tyle właśnie czasu upłynie od złożenia wniosku do wypłaty gotówki.

1. Pierwszym etapem jest wskazanie interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. W tym celu na swojej stronie internetowej pożyczkodawca udostępnia wygodny kalkulator. Ustawiamy na nim za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz ilość rat. W wyniku otrzymujemy informację, ile będzie wynosić rata miesięczna. W ten wygodny sposób możemy dopasować wysokość zobowiązania do naszych możliwości, tak by nie stanowiło ono nadmiernego obciążenia dla naszego domowego budżetu.

2. Kolejnym drugim etapem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, który składa się z czterech części. Pierwszą częścią jest formularz rejestracyjny, drugą dane kontaktowe, trzecią dane finansowe i czwartą dane o naszej pożyczce. We wniosku podajemy między innymi imię i nazwisko numer PESEL stan cywilny oraz niezbędne informacje o naszym zatrudnieniu. We wniosku określamy również, w który dzień chcielibyśmy płacić ratę.

3. Trzecim etapem jest potwierdzenie tożsamości, weryfikacja wniosku i decyzja kredytowa. Proces weryfikacji nie zajmuje dłużej niż kilkanaście minut, a bezpośrednio po nim jest wydawana decyzja kredytowa. HapiPożyczki przelewa pieniążki na konto wnioskodawcy w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. W trakcie weryfikacji firma sprawdza nasz adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz podane konto bankowe. Celem umożliwienia dokonania weryfikacji musimy zrobić tak zwany przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł.

Na podstawie tego przelewu zostaną zweryfikowana dane podane we wniosku. Ogromne znaczenie do prędkości obsługi i weryfikacji naszego wniosku, a zarazem dla wydania decyzji kredytowej jest to, w jakim banku posiadamy konto. Jeżeli przelewu weryfikacyjnego dokonamy z konta w banku, który współpracuje z HapiPożyczki, wówczas decyzja będzie wydana bardzo szybko. HapiPożyczki współpracuje z bankami takimi jak: Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, BGŻ, BPH, BZWBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, GetIn Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Meritum Bank, Millennium Bank, neoBANK, Nordea Bank, Orange Finance, PBS Bank, Pekao S. A., Pekao S. A., PKO BP, Polbank, Raiffeisen Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank, Volkswagen Bank.

4. Czwartym etapem jest wypłata pożyczki na konto bankowe wnioskodawcy. Jeżeli posiadamy konto w którymś z wyżej wymienionych banków, to środki będą zaksięgowane na naszym rachunku niemal natychmiastowo po uruchomieniu.

Podstawowe warunki

Mamy nadzieję, że już wiesz jak wnioskować w HapiPożyczki. Jednakże, żeby móc przystąpić do procesu wnioskowania trzeba spełnić kilka podstawowych wymagań stawianych przez firmę. Trzeba mieć powyżej18 lat, dysponować dowodem osobistym oraz własnym telefonem komórkowym i kontem w dowolnym polskim banku.

BIK i rejestry dłużników a pozytywna decyzja kredytowa

Nie będziemy tutaj się rozwodzić nad tym, czy HapiPożyczki sprawdzają BIK, czy też nie i w których z rejestrów dłużników weryfikują klientów. Najważniejsze jest to, co podkreśla sama firma, a mianowicie indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemów. Firma sama podkreślała, że nawet jeżeli widniejemy w rejestrze dłużników, to możemy wnioskować o przyznanie pożyczki. HapiPożyczki na podstawie danych zawartych we wniosku określi, ile jest nam w stanie zaoferować. Oczywiście może to nie być pełna kwota, o którą wnioskowaliśmy natomiast zawsze coś będzie nam przyznane i nie spotkamy się z odmową.

Jak spłacać pożyczkę

Najważniejsze jest to, abyśmy terminowe regulowanie swoje zobowiązanie tak, aby w przyszłości nie mieć kłopotów z uzyskaniem kolejnego. Aby tak było w przypadku zaistnienia jakiegokolwiek problemu ze spłatą, musimy skontaktować się z firmą HapiPożyczki i poinformować o tym fakcie. Najlepiej zrobić to przed upływem terminu spłaty raty, gdyż w takich przypadkach firma udostępniam tak zwane wakacje kredytowe. Dzięki nim możemy przesunąć datę spłaty raty, czyli odroczyć jej płatność. Aby skorzystać z wakacji kredytowych, musimy jednak mieć spłacone co najmniej 3 raty, natomiast nasza umowa musi być zawarta na okres co najmniej sześciu miesięcy.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments