Jak działa pożyczka gotówkowa?

Aktualności poradnik pożyczkobiorcy Pożyczka Lokalna Umowy pożyczki

Pożyczka gotówkowa to jeden z najprostszych i najchętniej wybieranych obecnie produktów kredytowych. Popularność pożyczki gotówkowej wynika z tego, że można ją zaciągnąć na dowolny cel. Formalności związane z jej uzyskaniem nie zajmują wiele czasu.

Na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej decydujemy się zwykle wtedy gdy potrzebujemy wykonać remont, sfinansować wyjazd czy zabieg medyczny. Pożyczkę gotówkową można uzyskać w banku albo w instytucji parabankowej. Otrzymanie jej w banku z reguły jest trudniejsze.

Jeśli jednak ktoś ma niskie dochody albo zajęcia komornicze nie pozostaje mu nic innego jak udać się do agencji finansowej. W każdym przypadku trzeba bardzo dokładnie czytać umowę kredytową. Pożyczka gotówkowa jest bardzo prosta w swojej konstrukcji. Przy jej udzielaniu płacimy kilkuprocentową prowizję.

Później co miesiąc spłacamy raty o ustalonej z góry wysokości. Okres spłaty wybieramy przy udzielaniu pożyczki. Im ten okres będzie dłuższy tym pożyczka będzie droższa. W wielu przypadkach opłaca się spłacać pożyczkę nieco szybciej bo wtedy całościowy koszt będzie niższy.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paola
Paola
5 lat temu

Przydatne informacje, dobry wpis. Dzięki serdeczne.