Jaka jest rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł Miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z szerokimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z wybranymi z najkonkretniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa pań mogą istnieć w stanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi jeszcze nie jest do kraju pewien, co toż stanowi – również jest więcej dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę poruszasz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co sprawia, iż ​​stanowi to właśnie destrukcyjna koncepcja). Zatem nie jest metoda. Zatem nie jest firma. To twoje pieniądze, umieszczane w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za mało miesięcy albo lat będzie wyraźnie wyższa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ kapitału w obecnych instytucjach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle modną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to inna kryptowaluta i wiele pań ma, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na targu. To, co oznacza Ethereum, więc jego technologia, natomiast nie fakt, iż jest wtedy inna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i interesuje i również jak Bitcoin jest przyjmowana i oferowana oraz zajmowana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy przechodzą do generowania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum wpływają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest niezwykle dużo skuteczne. Jeśli Bitcoin stanowił w klasy 1.0, Ethereum stanowi w klasy 2.0, co zezwala na wykonywanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie nadaje się do zmiany.

Co dobrze, technologia Ethereum ma duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi wtedy kategoria firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby przygotowywać się i tworzyć na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W obecnym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co właściwie dużo kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, więc jej potencjał oddziaływania na wykresy i procesy we każdych dziedzinach. W żadnym wypadku nie jest to również doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments