Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje obecnym, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze zrozumieć film, należy odpowiednio się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o istnieniu rodziny z dzieckiem zaś ich opiekunką, gangstera a jego lubej, i ojca, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na dziwny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, lecz w jakimkolwiek elemencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością oddało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na kierunek oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książki, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do grupy niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w działalność. Umawiania się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Satysfakcja z udanego wzrostu nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją osobą.

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, aby móc zafundować im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony trzyma w szkole policyjnej, gdzie będzie był wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje postawiona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyznę jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, istnieje to nie udana próba.

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w tyle kończy na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu więc przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, podała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na mężczyźnie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez nowych ludzi Justyny, którzy na jej prawo brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, określa się na przyjęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim momencie, mija się pierwsza faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w których spieszy się kilka materiałów na raz, więc warto oglądać film w zainteresowaniu, aby zrozumieć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments