Kredyt z odroczoną spłatą

Aktualności poradnik pożyczkobiorcy Pożyczka Lokalna

Z pewnością każdy z nas znalazł się w sytuacji, kiedy potrzebował większej kwoty pieniędzy, a nie dysponował żadnymi oszczędnościami. Niespodziewane wydatki mogą zdarzyć się w każdym momencie, wystarczy, że popsuje nam się samochód czy też jakiś sprzęt domowy.

 

Dopóki nie są to rzeczy wymagające natychmiastowej naprawy, to możemy poczekać, aż uzbieramy konieczną kwotę. Zdarza się jednak często, że jesteśmy zmuszeni do kupna nowego sprzętu natychmiast. W takiej sytuacji ratunkiem może być dla nas kredyt kupiecki.

Główną zaletą tego rodzaju pożyczki jest możliwość odroczenia spłaty na jakiś czas. Termin rozpoczęcia opłacania rat ustala się ze sprzedawcą. Bo należy podkreślić, że kredyt kupiecki udzielany jest np. w sklepie przez sprzedawcę towarów lub usług. W całej procedurze nie uczestniczy bank.

 

Dzięki temu, nie musimy dostarczać dokumentów, które byłyby konieczne w przypadku zaciągania pożyczki bankowej. Dodatkowo warto podkreślić, że otrzymanie takiego kredytu wcale nie jest trudne. Z tego rodzaju kredytu chętnie korzystają również firmy, zwłaszcza te, które dopiero od niedawna prowadzą działalność i mają problem z otrzymaniem kredytu poprzez bank.

Jeżeli planujemy jednak zakup mieszkania czy domu, to warto skorzystać z możliwości, jaką dają kredyty dla młodych małżeństw. Są duże bardziej opłacalne niż inne pożyczki udzielane na zakup nieruchomości. Choć należy pamiętać, że kredyty dla młodych małżeństw, jak sama nazwa wskazuje, są skierowane wyłącznie dla osób będących po ślubie

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments