tel: 70 840 38 91 Kredyty Szczecin

Zachodniopomorskie

Kredyt gotówkowy jest to sposób finansowania marzeń i celów ludzi pragnących zmian w swoim życiu. Polega on na udzieleniu znaczącej wielkości pożyczki gotówkowej (do kilkuset tysięcy złoty) na znaczy okres czas ( do kilkudziesięciu lat). Chcąc uzyskać kredyt należy spełnić wiele zawiłych formalności, które będą warunkowały jego wielkość i okres spłaty. Ponadto należy pamiętać, że kredyt to nie jest elastyczna pożyczka, podpisujemy dokument który wiąże nas na stałe.

Kredyty Szczecin

Kredyt a pożyczka

Kredyt znacznie różni się od pożyczki. Oba źródła są sposobem finansowania dla osób bez pieniędzy w danym okresie czasu. Pożyczka jest formą usługi gotówkowej do kilku tysięcy złotych na okres kilku miesięcy. Standardowo spłaca się ją jednorazowo jednakże istnieje też opcja spłaty ratalnej. Pożyczki przyjmują różne formy od standardowych pożyczek po pożyczki pod zastaw. Udzielne są dla osób w każdym wieku (pod warunkiem, że są pełnoletnie) a także dla osób w różnej sytuacji finansowej. Ze względu na dużą konkurencję pożyczkodawców pozabankowych istnieje wiele ofert umożliwiających udzielenie pożyczki osobie która jest wpisana do rejestru BIK lub KRD. Standardowo cechują się szybką decyzją o jej udzieleniu i szybkim przelaniu pieniędzy na konto. Kredyt zaś służy do finansowania znacznie większych potrzeb. W większości przypadków klienci „biorą” go na swoje barki idąc do odpowiedniej placówki (unika się kredytów online, mino, że są wygodniejsze w złożeniu wniosku). Każdy kredyt jest znacznym zobowiązaniem, które trzeba spłacać ratalnie w regularnych okresach, nie ma także możliwości wstrzymania okresu spłaty ani zmiany terminu. Ponadto zawsze spłacimy znacznie więcej pieniędzy niż pożyczyliśmy, Chcąc spłacić zadłużenie znacznie szybciej musimy się liczyć z problemem, że taka możliwość nie istnieje.

Jak wybrać kredyt?

Szukając odpowiedniego kredytu nie należy na samym początku wybierać się do placówek i zadawać pytania. Jest to bardziej niż pewne, że ilość informacji nas przetłoczy i podpiszemy to co zostanie nam przedstawione. o wiele lepszym rozważaniem jest zapoznanie się z tematem za pomocą porównywarek kredytów dostępnych w internecie. pozwolą one na wybranie odpowiedniej placówki pod wpływem ocen jakie zdobyła przez swoich konsumentów jak i wielkość spłaty pożyczki. Takie porównywarki mogą być niezwykle pomocne, ze względu na fakt, iż dzięki nim unikniemy nadmiernych opłat i będziemy zdawali sobie sprawę jak wygląda sytuacja kredytowa w różnych bankach. Ostatecznie nie zostaniemy zaskoczenie przez pracownika banku i nie damy się naciągnąć.

Podsumowując

Poszukując kredytu czy pożyczki od razu warto nastawić się na ogrom informacji i porad jakie mogą nas przytłoczyć. Należy zawsze i bezwzględnie czytać regulamin, a zanim cokolwiek podpiszemy dwukrotnie zastanowić się czy nie popełniamy błędu przy wyborze kredytodawcy/pożyczkodawcy. Kredyt zawsze jest większym problemem gdyż za nieterminową spłacalność będą nas czekały znaczne konsekwencje.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments