Logowanie PKO PB

logowanie

PKO BP logowanie

 

PKO Jak korzystać z konta internetowego ?

W XXI wieku, każdy z nas po ukończeniu osiemnastego roku życia, zakłada konto w banku, by nie musieć chodzić z gotówką a oszczędności przynosiły więcej zysku. Ze względu na różny wiek, osób korzystających z usług konta w banku, pko oferuje wiele ciekawych opcji dopasowanych do zarobków, wieku, czy priorytetów, dzięki czemu, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę.

Jak zarejestrować się w serwisie PKO ?

Konto pko bp możemy założyć w bardzo prosty sposób, wystarczy tylko wejść na stronę internetową www. pkobp. pl i wybrać odpowiadającą nam ofertę w zakładce dla nas odpowiedniej, na przykład, jeśli interesuje nas kredyt na wakacje, wchodzimy w zakładki kredyty i pożyczki po zapoznaniu się z całą ofertą, wybieramy najbardziej odpowiednią dla nas i wysyłamy wniosek, który w krótkim czasie zostaje rozpatrzony, tak samo robimy w przypadku, jeśli jesteśmy zainteresowani założeniem konta w banku pko bp, wybieramy zakładkę Bankowość Osobista -> Konta -> Porównaj konta, tutaj możemy dokładnie zapoznać się z ofertami, jakie najbardziej będą dla nas odpowiednie, porównać je z innymi ofertami i wybrać najlepszą. Sam system rejestracji, jest bardzo prosty a wskazówki cały czas, informują nas o następnym kroku.

Logowanie w PKO bp.

Jeżeli posiadasz już konto na stronie pko bp, wystarczy tylko się zalogować i z niego korzystać.
Jak zalogować się na pko ? 
Wystarczy wejść na stronę pkobp a w prawym górnym rogu, widnieje kłódka z napisem zaloguj się, gdy na nią klikniemy, wyświetlają nam się dwie oferty logowanie dla klienta indywidualnego, lub biznesowego w zależności od tego jaką ofertę wybraliśmy, klikamy na odpowiednią ikonkę, załóżmy, że jest to konto
dla klienta indywidualnego, więc, by się zalogować na pko klikamy na ikonkę znajdującą się po lewej stronie Ipko Serwis transakcyjny dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Po kliknięciu tego napisu automatycznie przekierowuje nas na osobną stronę internetową, gdzie widnieje napis logowanie. W miejscu wyznaczonym wpisujemy swój indywidualny nadany, przez komputer numer klienta, a potem wybrane dla nas hasło. Dotyczy to tylko kolejnego logowania, jeżeli chodzi o pierwsze logowanie, musimy postępować zgodnie z instrukcją.

Pierwsze logowanie

Jeżeli założyliśmy konto w placówce, dostaniemy informacje razem z umową. Pko bp logowanie, wygląda w następujący sposób, każdy nowy klient banku dostaje kopertę, w której widnieje numer klienta banku oraz jednorazowe hasło. Podczas pierwszego logowania na pko bp postępujemy zgodnie z instrukcją, najpierw numer klienta a póżniej jednorazowe hasło. W momencie, gdy jesteśmy już zalogowani na pko, automatycznie poproszą nas o nadanie nowego hasła, dla nas wygodnego, ktore zapamiętamy, oraz nadania pinu do naszej karty płatniczej. Instrukcja widoczna jest zarówno na stronie internetowej pko bp, jak i możemy ją uzyskać w placówce, lub tam dokonać pierwszego logowania.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments