Media Abonament Telewizja Finanse

Media Abonament Telewizja Finanse

Aktualności poradnik pożyczkobiorcy

Media Abonament Telewizja Finanse
Na pewno korzystasz z telewizji, czy to kablowej czy platformy cyfrowej. Media alarmują o nowelizacji rządu PiS w kwestii danych osobowych. Twoje finanse się nie zmienią, jednak abonament telewizyjny może spowodować wyciek Twoich danych osobowych do Poczty Polskiej i to prawnie.
Obecnie abonament płaci 8, 5 miliona widzów. Media szacują, że po wprowadzeniu nowelizacji, której celem jest zwiększenie wpływów massmediów, zostanie 7mln abonentów. To oznacza stratę finansową o 1, 5 miliona mniej abonentów. Operatorzy telewizyjni są oburzeni i protestują. Jako abonent pewnie zastanawiasz się jak to wpłynie na Twoje finanse. Okazuje się, że klient na tym nie ucierpi pieniężnie.
Żaden abonent nie chce się zgodzić na weryfikację płatności za RTV. Klienci są chętni na kompromis: usuniecie kanałów Telewizji Polskiej z pakietów telewizyjnych w zamian za brak podawania danych osobowych do Poczty Polskiej. Jak podaje strona internetowa businessinsider ?Posiadacze umów terminowych nie mogą ich rozwiązać wcześniej bez zapłacenia kary umownej.? Klienci mogą ją jednak rozwiązać jeśli operator zmieni im kanały w pakiecie.

Jakie to będzie miało skutki finansowe dla klientów stacji telewizyjnych, nie wiadomo.
Co ciekawe im niższy abonament za media płaci abonent, tym większy prezentuje sprzeciw wobec podawania danych osobowych do Poczty Polskiej.
Całe badanie MEC wykonało na próbie 1014 telewidzów mających internet, metodą CAWI ? komputerowo wspomaganego wywiadu internetowego.
Źródło informacji: strona internetowa businessinsider.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments