opony używane

Opony używane Szczecin

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uważane są za jakieś z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Trzebiatów

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyjęcie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych opinii w końca wielu testów i prób. Do najkonkretniejszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo pomocne parametry niezależnie od chwili roku,
– dużą wytrzymałość na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Trzebiatów

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić jeszcze w zimie. Nie uczestniczy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Idealnie przyznają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się dużo korzystnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Trzebiatów

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Trzebiatów

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie atrakcyjną jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem czerpać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą z czasu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy planujemy czerpać z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ uzyskamy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Trzebiatów

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami i wyjątkowo interesującymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykorzystanie do jej formy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia i zaawansowanej technologii, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co powoduje na łatwe strony jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Trzebiatów

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments