plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Dobrzany gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest ten Wrocław. W mieście tym przychodzi do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje osoby też zawierają zawsze lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawdzie jest w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w pracę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej a tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest ogromne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej sprawy Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i zawiłe śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce zrobić do innych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego uzyskać gdyż kina nie są w mieszkanie pogodzić się na dolę gdzie ten sam obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na sąd do wykonywania pracy w momencie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić publikowany w kinach warunek ten potrzebuje być przeprowadzony. W tym poziomie nie posiada żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z ofercie odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni toż kierunek – wyświetlanie filmów na platformach internetowych zatrzymuje się coraz bardziej atrakcyjne. Widzą w tym wysoki potencjał. Patryk Vega ma także, iż stanowi ostatnie podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka jest absolutnie inna niż ja zaś toż wszystko co przygotowywała do tej pory […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę sprawę a w tę bohaterkę, tak a osiągam możliwość, iż wtedy również będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich jestem widoczna do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do ustalenia w polskich domowych kinach, praca ta dawana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a również na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten uważany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów widzi go za spektakl przechowujący w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż jest w nim niezwykle dynamiczna treść i ciekawa fabuła. Z kolejnej strony znajdziemy również część osób zajmującą uwagę na słabszy montaż lub i niższą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to dosyć inny Vega. W tym filmie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich ostatnich filmów. Nie pamięta też mieszania gatunków. Zatem jest jednak dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w czasie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego okresu nie są w mieszkanie uzyskać jak taż scena się skończy. Jest toż zdecydowanie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments