Pożyczka kartatrzynastka kontakt

poradnik pożyczkobiorcy Umowy pożyczki

Pożyczki poza bankowe są źródłem finansowania wielu aspektów naszego życia. Nie raz pojawiają się sytuacje wymagające od nas dodatkowej gotówki, w takich chwilach, gdy nie mamy pieniędzy odłożonych na tzw. ?czarną godzinę?, warto zainteresować się ofertą pożyczek. W Polsce funkcjonuje kilkudziesięciu pożyczkodawców. Ich oferty różnią się od siebie, choć główny schemat pozostaje taki sam.

Pożyczka kartatrzynastka kontakt

Całość sprowadza się do udzielenia pożyczki finansowej wynoszącej maksymalnie kilka tysięcy złotych, którą następnie należy spłacić, zazwyczaj w terminie 30 dni. Do tego, doliczana jest prowizja, co skutkuje tym, że spłaca się znacznie większą sumę pieniędzy niż się pożyczyło. Ważne jest to, że nawet jeśli nie wykorzystamy całej pożyczonej sumy, to i tak naliczona będzie do niej prowizja. Chcąc znaleźć ofertę, która będzie inna, bardziej elastyczna i wygodniejsza w spłacie, warto zastanowić się nad usługami udzielanymi przez firmę Yolo S. A. Owa firma pożyczkowa działa na rynku od kilku lat (choć pod tą nazwą jest od roku), posiada liczne certyfikaty jakości i wielu zadowolonych klientów. Proponowana przez nich usługa jest jednym słowem inna. Sprowadza się ona do karty pożyczkowej, określonej mianem karty trzynastki. Ta karta jest typową kartą bankową, wydawaną przez mBank, która może służyć do standardowych operacji, takich jak płatności w sklepie (stacjonarnym i internetowym), oraz wypłat z bankomatów.

Jak uzyskać pożyczkę kartatrzynastka?

W celu uzyskania pożyczki kartatrzynstka należy udać się na oficjalną stronę firmy i wypełnić wniosek online. Należy w nim podać podstawowe dane, które można znaleźć na dowodzie osobistym. Niemniej jednak później trzeb je potwierdzić poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego ( na sumę 1 gr, która jest później zwracana). Aby to wykonać, ważne jest posiadanie aktywnego rachunku bankowego, a oprócz tego, należy mieć aktywny numer telefonu. Dopiero po wykonaniu powyższych etapów, nasz wniosek jest analizowany i podejmowana zostaje decyzja o jego akceptacji lub odrzuceniu. W czasie analizy wniosku, firma pożyczkowa, dokładnie sprawdza potencjalnego klienta. Pierwszym krokiem, jest sprawdzenie baz dłużników, takich jak np. BIK ? Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD ? Krajowy Rejestr Dłużników. Osoby w nich zarejestrowane, mogą się spodziewać, że nie uzyskają pożyczki. Dodatkowo, każdy przyszły pożyczkobiorca jest sprawdzany pod kątem wypłacalności ( wymagana jest pozytywna zdolność kredytowa), a dodatkowo, musi być on konsumentem w rozumieniu przepisów prawa polskiego.

Kartatrzynastka pozyczka? oferta

Karta trzynastka, oferuje limit w wysokości 3000 zł, a 180 dni. Spłaca się dokładnie taką sumę jaką się wykorzysta. Przez pierwsze 30 dni pożyczki, nie ponosi się żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu można uniknąć naliczania prowizji, i spłacić taką samą sumę pieniędzy jaką się wydało. Po 31 dniu zostaje już jednak naliczona prowizja. Wynosi ona 22 gr/dzień, za każde 100 zł zadłużenia na koncie. W efekcie maksymalna opłata miesięczna może wynosić 6, 66 zł. Dodatkowo należy doliczyć do niej opłaty związane z użytkowaniem karty. Związane są one z korzystaniem z bankomatu i są one w wysokości 5 zł za wypłacenie pieniędzy z bankomaty, zaś każde sprawdzenie stanu konta w bankomacie, spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1, 5 zł. Jeśli, zaś unikniemy takich działań, to łączne koszty miesięczne są bardzo niskie. Warto także podkreślić, że istnieją dwie opcje spłaty zadłużenia. Podczas podpisywania umowy, można wybrać, czy dług spłacimy do konkretnej daty, czy też rozłożymy go na wygodne raty. W tym przypadku, wybór zależy od klienta, a żadna z opcji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Opinie o kartatrzynastka

Pożyczka kartatrzynastka to oferta godna polecenia. Nie ma jednak co ukrywać, że nie nadaje się ona dla osób, którym się spieszy, lecz nawet jeśli opcja posiadania własnej karty pożyczkowej nie wydaje się dla kogoś ciekawa, to wysokość naliczanych odsetek, oraz długi okres spłaty, z pewnością wystarczająco przekonuje do zainteresowania się ofertą firmy Yolo S. A.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa ze Szczecina
Ewa ze Szczecina
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Wysokość limitu pożyczki jest dość niska, ale wiarygodność firmy, która jej udziela duża. Warto się pokusić o posiadanie Kartytrzynastki, gdy nie ma się problemów z historią kredytową.