Pożyczka Lendon telefon

Pożyczka Lendon telefon 70 840 38 91

Opinie Umowy pożyczki

Jesteś u progu jednej z ważniejszych rzeczy w swoim życiu, bo np. planujesz ślub, a może spodziewasz się dziecka i pragniesz, by na start niczego mu nie zabrakło? Mamy dla Ciebie rozwiązanie Twoich spraw, które nie da się ukryć ściśle powiązane są z pieniędzmi.

Pożyczka Lendon telefon

70 840 38 91

Zebraliśmy opinie na temat firmy Lendon. pl, która specjalizuje się w niesieniu pomocy takim osobom jak Ty! Sprawdź, jaką pożyczkę jest wstanie zaoferować Ci ten pożyczkodawca oraz czy oferta spełni twoje oczekiwania!

Zasady pożyczki Lendon. pl

Pożyczka w Lendon. pl usatysfakcjonuje Cię, jeżeli po pierwsze chcesz ją szybko spłacić, bo jak mówią co z głowy to z serca, a także jeśli nie myślisz o pożyczaniu wygórowanych kwot. W tej firmie możesz starać się o pożyczkę w przedziale od 100 zł do nawet 5 000 zł. Zadłużenie spłacasz w ciągu 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 lub 45 dni. Oczywiście pożyczkodawca nie ma nic, przeciwko, jeżeli spłacisz dług szybciej. Co więcej nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, czy kar. Całkowity koszt pożyczki możesz sprawdzić, za pomocą intuicyjnego kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Landon. pl.
To, co musisz jednak wiedzieć już na początku wnioskowania o pieniądze w Landon. pl to to, że jeżeli jesteś nowym Klientem firmy to za pierwszym razem możesz wnioskować jedynie o kwotę 2 500 zł. Ma to swoje plusy, zarówno dla Ciebie jak i dla Landon. pl. Po pierwsze pierwsza pożyczka jest za darmo. Pożyczyłeś 2 500 zł i tyle oddajesz. Po spłaceniu pierwszej pożyczki możesz starać się o kolejne ? wyższe. Z kolei dla pożyczkodawcy pożyczenie Tobie pieniędzy za pierwszym razem ma za zadanie sprawdzenie Ciebie ? tego, jakim Klientem jesteś i czy jesteś godny zaufania.

Pożyczka refinansująca Landon

W porównaniu do innych firm świadczących pożyczki krótkoterminowe do dużych zalet firmy Landon. pl należy oferowana przez nią opcja pożyczki refinansowanej. Polega ona na tym, że wnioskując o nią możesz otrzymać od Landon pomoc w postaci spłacenia przez tego pożyczkodawcę długu, który masz zaciągnięty w innej formie. W tym momencie Landon przejmuje Twój dług, który teraz musisz spłacić w tej firmie i na jej zasadach.

Termin spłaty – przedłużenie

Wiadomą rzeczą dla każdego z nas jest, że w trakcie spłacania pożyczki może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, co zwyczajnie Ci to uniemożliwi. Wie o tym, także Landon. pl i dlatego w szczególnych okolicznościach Dział Windykacji może zadecydować o rozłożeniu zaległości na raty i ustalić Twój indywidualny plan spłaty zadłużenia. Pamiętaj jednak, że terminowe spłacanie pożyczek u tego pożyczkodawcy jest korzystne nie tylko ze względu na brak ponoszenia opłat odsetkowych za zwłokę, ale także, dlatego że ubiegając się o kolejną pożyczkę można otrzymać wyższą kwotę pieniędzy.

Kiedy Landon może odmówić mi pożyczki?

Firma Lendon. pl może wystawić negatywną odpowiedź w stosunku do Twojego wniosku o pożyczkę, w chwili, kiedy:

? Nie posiadasz polskiego obywatelstwa
? Nie posiadasz indywidualnego konta bankowego w jednym z polskich banków
? Masz mniej niż 23 lata lub więcej niż 65 lat

Wnioskowanie i rejestracja

Proces starania się o pożyczkę w tej firmie jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności na stronie pożyczkodawcy zakładasz Profil Klienta, wypełniając krótki formularz. Następnie logujesz się do swojego panelu, zaznaczasz na kalkulatorze ile pieniędzy chcesz otrzymać i na jak długo. Ważne jest również to, by potwierdzić swoją rejestrację na stronie. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji Instalator, lub w sposób tradycyjny ? potwierdzeniem w postaci przelewu z Twojego indywidualnego konta bankowego kwoty w wysokości 0. 01 zł na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Twój wniosek o szybką pożyczkę zostanie niemalże natychmiast rozpatrzony, a decyzje o jej przyznaniu, bądź nie otrzymasz w wiadomości SMS. Po chwili pieniądze znajdą się na Twoim koncie bankowym.

Kontakt

Pełna nazwa pożyczkodawcy: 
Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: 
ul. Kasprzaka 2/8,
Warszawa 01-211
Kontakt: 
Infolinia: 22 100 6 444
E-mail: info@lendon. pl
Godziny pracy: 
Poniedziałek ? Piątek 8. 00-21. 00
Sobota 9. 00-18. 00
Niedziela 9. 00-18. 00

Opinie i forum

Wiemy, że opinia Klientów jest najważniejsza. Dlatego podziel się z nami na poniższym forum swoim doświadczeniem z Landon. pl Dzięki Tobie być może inni zdecydują się właśnie na pożyczkę w tej firmie. Liczymy, zatem na Twoją szczerość i radę dla innych.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia z Wrocławia
Asia z Wrocławia
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Polecam serdecznie ofertę pożyczki refinansującej. Bardzo dobre warunki spłaty. Nawet jeśli zdarzy się, że będziesz mieć problem ze spłatą danej raty, można porozumieć się z Lendon. Jest to godna zaufania firma. Polecam.