Pożyczka Lendon wniosek

Umowy pożyczki

Jesteś obieżyświatem i uwielbiasz zwiedzać nowe miejsca? Ostatnio jednak brak Ci gotówki i możesz podróżować jedynie palcem po mapie? Zarejestrowałeś się na stronie couchsurfingu i znalazłeś ciekawą propozycję na wyjazd i zapewnione darmowe noclegi?

Poza miejscem do spania musisz jednak mieć środki na jedzenie, bilety i zwiedzanie miasta, a szef spóźnia się z twoją premią? Poza tym, jak na złość, zepsuła Ci się lodówka? Wyjściem z impasu może okazać się złożenie Efino wniosku o pożyczkę. To nic trudnego, z pewnością nic nie ryzykujesz jeśli jesteś wypłacalny, już twoje hobby odwiedzania obcych ludzi w różnych rejonach świata jest bardziej ekstremalne od wzięcia pożyczki Efino.

Pożyczka Lendon wniosek

Wystarczy, że masz przynajmniej 21 lat, polskie obywatelstwo, dostęp do bankowości elektronicznej oraz stałe źródło zarobkowania. Efino respektuje także umowy cywilnoprawne, czy też stałe zasiłki, jako źródło dochodu. Nie jesteś dłużnikiem w KRD, BIK, czy BIG? To wspaniale. Teraz pozostaje Ci wejść na stronę internetową Efino. Znajdziesz tam suwak, na którym zaznaczysz interesującą Cię kwotę pożyczki. W przypadku pierwszej pożyczki możesz wnioskować o kwotę od 1000 do 6000 zł, na okres spłaty od 3 do 18 miesięcy. Jednak to, czy otrzymasz kwotę, o jaką wnioskujesz zależy od pozytywnego przejścia weryfikacji poprzez usługę Instantor oraz tego, czy nie widniejesz na liście dłużników. Zanim jednak dojdzie do weryfikacji musisz potwierdzić swój wniosek i zgłosić chęć rejestracji, przy jednoczesnym zaakceptowaniu regulaminu i ramowej umowy pożyczki.

 

Wtedy wypełniasz krótki formularz dotyczący informacji osobistych, tj. imię i nazwisko, adres, stan cywilny, numer i seria dowodu osobistego, numer PESEL, a także numer telefonu, numer do twojego pracodawcy, czy twój adres e-mail. Dodatkowo podasz datę swojego zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia oraz informację na temat twoich miesięcznych zobowiązań z tytułu innych kredytów. Po weryfikacji w usłudze Instantor i w rejestrach dłużników, zostaniesz poinformowany czy i na jaką kwotę zostanie udzielona Ci pożyczka. Może się tak zdarzyć, że pożyczkodawca na podstawie twoich zarobków zaproponuje Ci mniejszą kwotę pożyczki. Aby się na nią zgodzić musisz skorzystać z Efino logowania na swoje utworzone w procesie wnioskowania Efino konto i zaakceptować propozycję.

Efino kontakt jest dla Ciebie zawsze dostępny przez 7 dni w tygodniu, w godzinach pracy firmy. Jeśli masz po zalogowaniu jakiekolwiek wątpliwości bądź jeszcze nie złożyłeś wniosku i ciągle się zastanawiasz, zadzwoń i zadaj pytania pracownikom. Nurtujące Cię kwestie zostaną wyjaśnione dokładnie i klarownie. Efino pożyczka to szybka pożyczka, jednak nasi pracownicy nie wykonują swoje pracy po macoszemu, a zawsze indywidualnie rozpatrują każdy wniosek i tak też podchodzą do klienta.

Dzięki temu firma pożyczkowa Efino cieszy się dużą renomą, a przychylne opinie jej klientów, są jej najlepszą wizytówką. Dogodne rozłożenie spłaty na raty jest najbardziej chwalone przez klientów Efino. Jeśli pożyczasz 2000 zł na 5 miesięcy, to miesięczna rata wyniesie 544 zł, a całość zobowiązania to jedynie 2722 zł. Nie znajdziesz takiej oferty wśród tradycyjnych chwilówek, oferowanych najczęściej na miesiąc, a maksymalnie na trzy miesiące.

Przy problemach ze spłatą warto skontaktować się z Efino windykacją, aby dług nie urósł do niebotycznych rozmiarów. Pracownicy z każdym dłużnikiem starają się porozumieć, aby mógł spłacić swoje zobowiązanie. Trzeba jednak pamiętać, że kiedy dług trafia do windykacji, a my uporczywie unikamy kontaktu, pożyczkodawca zgłasza nas jako dłużników w BIK i nie możemy przez klika lat wziąć kredytu ani kupić niczego na raty.

Nie dość, że wisi nad nami dług, to jeszcze mamy w takim przypadku złą historię kredytową. Nie warto więc uporczywie unikać kontaktu z windykacją, pozwalać odsetkom rosnąć i płacić za monity przypominające, lepiej czym prędzej załatwić sprawę długu i np. uzyskać rozłożenie go na raty. Warto być rzetelnym kredytobiorcą, bo to się w przyszłości może opłacić, kiedy będziemy potrzebowali większej gotówki.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Ciekawa oferta i na pewno warto skorzystać z takiej pożyczki. Widać, że podejście do klienta jest w pełni profesjonalne. Nawet gdy istnieje problem ze spłatą zobowiązania, można z firmą dojść do porozumienia.

Jola
Jola
5 lat temu
Reply to  Agnieszka

Oferta godna uwagi, zwłaszcza ze względu na zerowe oprocentowanie w przypadku pierwszej pożyczki. Po treści artykułu można także stwierdzić, że to sprawdzona i rzetelna firma pożyczkowa. Warto więc skorzystać z ich oferty pożyczkowej.

Ewelina
Ewelina
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Dość ciekawa i warta uwagi propozycja. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Co niezwykle ważne fachowa pomoc przy problemach w spłacie zobowiązań, co podejrzewam niejednokrotnie pozwoli uniknąć spirali zadłużenia.