Pożyczka zaplo wniosek

Pożyczka zaplo wniosek

Opinie Umowy pożyczki

Od niedawna na polskim rynku pożyczek pozabankowych zaistniał nowy gracz. Zaplo to ?młodsze dziecko? znanej firmy pożyczkowej Vivus, specjalizującej się w chwilówkach, czyli krótkoterminowych kredytach, udzielanych najczęściej na 1 miesiąc. Teraz Klienci Vivusa dostają do dyspozycji nowe narzędzie, pozwalające otrzymać gotówkę na konto nawet w 15 minut (pod warunkiem posiadania konta w tym samym banku, co Pożyczkodawca) i bez niepotrzebnych i zawikłanych formalności, jak przedstawienie zaświadczenia o dochodach.

Pożyczka zaplo wniosek

Zaplo udziela pożyczek ratalnych, czyli spłacanych w ratach miesięcznych. Jeszcze niedawno maksymalny okres pożyczania wynosił 24 miesiące, teraz (rok 2017) jest to już 36 miesięcy, czyli 3 lata.

Co to jest Zaplo?

Maksymalna kwota, którą można dostać to już 10 tysięcy złotych. Przybliżona wysokość stałej miesięcznej raty w tym przypadku to ok. 600 złotych.

Beneficjenci ? potencjalni Klienci
Jeśli jesteś obywatelem polskim, masz stałe zameldowanie w Polsce, gdzie fizycznie mieszkasz, konto w banku, działającym na terenie kraju, adres poczty elektronicznej, nie zalegasz z opłatami, rachunkami i innymi zobowiązaniami kredytowymi i innymi pożyczkami pozabankowymi, a także mieścisz się w przedziale wieku 21-70 lat – możesz śmiało sprawdzić, czy Zaplo zechce udzielić Tobie pożyczki na preferencyjnych warunkach, regulowanych ustawowo.

Jak sprawdzić, czy dostanę pożyczkę?
Prosto i szybko: wejdź na stronę szyfrowaną (symbolizuje to zawsze zielona kłódka w pasku adresowym wyszukiwarki www. zaplo. pl i suwakiem ustaw kwotę w przedziale między 1000 a 10 000 złotych, a następnie ustaw okres kredytowania (np. 24 miesiące). Po chwili ukaże się niżej proponowana w przybliżeniu kwota miesięcznej raty. Przykładowo dla pożyczki maksymalnej (10 000 na 36 miesięcy) będzie to 600 zł; przy kwocie 1000 na 5 miesięcy rata wyniesie ok. 280 złotych, a całkowity koszt pożyczki uplasuje się w kwocie ok. 1400 złotych. Pamiętać należy, że im dłuższy okres kredytowania, tym niższa rata, ale wyższy ostateczny i całkowity koszt pożyczki. Kalkulacja dla maksymalnych parametrów to ok. 19 000 zł kwoty do zwrotu po 36 miesiącach.

Rejestracja ? weryfikacja ? wniosek o pożyczkę
Jeśli te wstępne kalkulacje wydają się interesujące, należy się zarejestrować się do Panelu Klienta. Wystarczy kilka danych (imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia, login i hasło), które są ogólnodostępne, więc mało wrażliwe (Zaplo bardzo pilnuje bezpieczeństwa danych na mocy ustawy o ochronie danych osobowych) i już można się zalogować. Teraz Pożyczkodawca poprosi o kilka kolejnych informacji (dotyczących m. in. statusu zatrudnienia, dochodów netto, rodzaju umowy o pracę, inne źródła dochodu i zgodę na przetwarzanie informacji) i możemy przejść do etapu weryfikacji. Niegdyś firmy prosiły o przelanie ?1 grosza? z konta Pożyczkobiorcy (niektóre żądały bezzwrotnie nawet 1 złoty) i taka możliwość nadal istnieje, choć teraz grosz jest zwracany. Można też skorzystać z nowoczesnej aplikacji o nazwie Instantor. Bezpiecznie i sprawnie łączy się z naszą bankowością internetową i sprawdza, czy dane się zgadzają. Jej sposób działania przypomina płatności w aplikacjach typu PayU czy DotPay, a także płatności on-line, dlatego jest w pełni sprawdzona i bezpieczna. Ma dostęp tylko do danych miękkich, do których mają dostęp wszystkie instytucje finansowe w Polsce. Ryzyko włamania na konto podczas weryfikacji za pomocą Instantora jest w granicach błędu statystycznego, a więc bliskie zeru.

Decyzja i co dalej?

Jeśli weryfikacja wykaże prawdziwość danych, wtedy można wysłać wniosek o pożyczkę. Należy zaakceptować regulamin (wcześniej go przynajmniej przeglądnąć), umowę oraz zapoznać się z formularzem informacyjnym (albo przynajmniej przejrzeć). Po kilku minutach decyzja o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki powinna przyjść na podany adres poczty elektronicznej. W razie pozytywnej decyzji, dostajemy umowę (do wydrukowania i odesłania, bądź podpisania w sposób elektroniczny) i warunki udzielenie pożyczki. Należy zachować i zapisać przynajmniej w dwóch lokalizacjach przesłane dokumenty, a następnie sprawdzić konto bankowe. W razie, gdy decyzja jest negatywna, możemy jeszcze skrócić czas kredytowania (wtedy rata oczywiście jest wyższa) i/lub zmniejszyć wysokość wnioskowanej kwoty.
Pożyczajmy z głową! Pieniądze z pożyczek ratalnych nie powinny być przeznaczane na spłatę innych pożyczek (tzw. 'rolowanie’), ani cele konsumpcyjne. Najlepiej zainwestować w siebie (edukacja, kurs, zdrowie), albo ulokować pieniądze w dobrych funduszach czy przeznaczyć na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marcin p
marcin p
6 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Zaplo to pożyczki udzielane na preferencyjnych warunkach tym, którzy chcą uniknąć zbędnych formalności i liczy się dla nich szybkość przyznawania pożyczki oraz bezpieczeństwo. Dane klientów są zabezpieczone, a przydzielana kwota wynosi nawet 10 tys. Polecam!

Podaj miejscowość
Katowice
Jolanta
Jolanta
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Pożyczka w Zaplo to jedna z najkorzystniejszych pożyczek, warta uwagi. Mają korzystne oferty pożyczki, dzięki czemu mało odróżnia się od pożyczki w banku.

Ola z pomorskiego
Ola z pomorskiego
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Dużo słyszałam o pożyczkach w Zaplo i przeważnie są to pozytywne opinie. Formalności załatwiane są prawie od ręki. Warto zastanowić się nad tą firmą, gdy jest potrzebna szybko gotówka.