Pożyczki przez internet

Umowy pożyczki

Pożyczki przez internet

Pożyczki przez internet stają się coraz bardziej popularne. Są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Taką pożyczkę można nawet otrzymać w piętnaście minut i to bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Na polskim rynku istnieje już dużo firm z sektora pozabankowego, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Warto przyjrzeć im się z bliska i przejrzeć ofertę. Dzisiaj porównamy ofertę kredytową trzech przedsiębiorstw umożliwiających wzięcie pożyczki przez Internet: Hapi Pożyczki, Zaplo. pl oraz Ratka. pl.

Wspólną cechą funkcjonowania wyżej wspomnianych firm jest sposób rejestracji. Aby zarejestrować się do portalu, należy od razu wypełnić pierwszy wniosek kredytowy. We wniosku w odpowiednich formularzach uzupełniamy nasze dane osobowe oraz adresowe. W celu potwierdzenia naszej tożsamości należy na końcu procesu rejestracji wykonać przelew o wartości jednej złotówki na wybrane konto firmowe. Przypominamy, że zakończony proces rejestracji to także pełne wypełnienie wniosku o pierwszą pożyczkę – po jego wykonaniu należy oczekiwać informacji od wybranej firmy czy nasz wniosek o kredyt został zaakceptowany.

Każda z tych trzech firm proponuje pożyczkobiorcy różne warunki pożyczek. Hapi Pożyczki oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę od kwoty ośmiuset złotych do piętnastu tysięcy złotych. Okres spłaty takiego kredytu wynosi od trzech do trzydziestu sześciu miesięcy. Przy zawieraniu umowy o kredyt często bardzo ważny jest wiek kredytobiorcy. W Hapi Pożyczki wystarczy być osobą pełnoletnią – nie ma tutaj dolnej ani górnej granicy wiekowej, która ograniczałaby wzięcie pożyczki. Jeżeli pożyczkobiorca miałby problemy ze spłatą swojego zobowiązania istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty kredytu – trzeba jednak skontaktować się z firmą i poprosić o taką usługę. W razie jakichkolwiek problemów można skontaktować się z pracownikami Hapi Pożyczki, którzy pracują od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00. Firmie Hapi Pożyczki zależy na tym, by klienci jak najszybciej mieli zaakceptowane wnioski o pierwszą pożyczkę, dlatego też mają konta w siedmiu najpopularniejszych bankach, by przelew o wartości jednego złotego dotarł do nich jak najszybciej.

Zaplo. pl swoim klientom oferuje pierwszą pożyczkę do kwoty dziesięciu tysięcy złotych. Okres spłaty kredytu wynosi tutaj od trzech do dwudziestu czterech miesięcy. Pożyczki w firmie Zaplo. pl są ograniczone wiekowo i przeznaczone dla osób od dwudziestu do siedemdziesięciu pięciu lat. Firma oferuje również swoim klientom możliwość wydłużenia terminu spłaty kredytu – należy odezwać się w tym celu (a także w przypadku wystąpienia innych problemów) do pracowników Zaplo. pl, którzy pracują każdego dnia tygodnia (w weekendy również) od godziny 6:00 do 21:00. Podobnie jak w przypadku Hapi Pożyczki, Zaplo. pl również zależy na szybkim wydawaniu wniosków o pierwszy kredyt i dlatego mają otwarte konta bankowe w trzech bankach.

Ostatnia porównywana firma – Ratka. pl oferuje również pierwsze kredyty do kwoty dziesięciu tysięcy złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi od dziesięciu do dwudziestu czterech miesięcy. Pożyczkę można odebrać w domu, urzędzie pocztowym lub za pośrednictwem czeku GIRO. Ratka. pl stosuje również ograniczenia wiekowe – najmłodszy kredytobiorca może mieć dwadzieścia lat, a najstarszy – osiemdziesiąt lat. W celu wystąpienia jakichkolwiek problemów (na przykład z wydłużeniem terminu spłaty długu) należy skontaktować się z pracownikami, którzy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments