pozyczkomat logowanie

pozyczkomat logowanie

logowanie

Pożyczkomat. pl jest to portal, na którym mamy możliwość wzięcia między innymi pierwszej pożyczki krótkoterminowej z zerowym oprocentowaniem. Oznacza to, że w określonym czasie spłacamy tylko tę kwotę, którą pożyczyliśmy bez żadnych odsetek. W celu wzięcia pożyczki należy zarejestrować się na portalu i w tym artykule zostanie pokazane w jaki sposób krok po kroku utworzyć konto na stronie pożyczkomat. pl.

 

 

 

Pożyczkomat logowanie

 

Kliknięcie przycisku ?Weź pożyczkę?

Aby zarejestrować się na portalu pożyczkomat. pl musimy złożyć pierwszy wniosek o pożyczkę. Na stronie głównej pojawia się w prawym dolnym rogu wielki pomarańczowy napis ?Weź pożyczkę?. Wystarczy w niego kliknąć i zostaniemy przeniesieni na drugą podstronę.

 

Uzupełnianie podstawowych danych wymaganych do utworzenia konta

Na tym etapie należy uzupełnić swoje dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu, adres mailowy oraz hasło. Te dwie ostatnie rzeczy są potrzebne do późniejszego logowania się do portalu

Zgody marketingowe

Po uzupełnieniu podstawowych danych potrzebnych do utworzenia konta należy zaznaczyć tak zwane zgody marketingowe. Należy do nich przede wszystkim regulamin portalu pożyczkomat. pl, a także zgoda na: przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych bezpośredniego produktów i usług Friendly Finance Poland i partnerów biznesowych Friendly Finance Poland oraz zgoda na udostępnianie przez Friendly Finance Poland danych osobowych partnerom biznesowym firmy w celu wykonywania przez te podmioty marketingu bezpośredniego produktów i usług. Po zaakceptowaniu wybranych zgód należy kliknąć na pomarańczowy napis ?Zarejestruj się?, który pojawi się w prawym dolnym rogu strony.

Uzupełnienie informacji kontaktowych

Po kliknięciu przycisku ?Zarejestruj się? pojawia się kolejny etap rejestracji. Teraz należy uzupełnić informacje kontaktowe takie jak: numer pesel, numer i seria dowodu osobistego, obecny miesięczny dochód netto oraz adres zameldowania. Jeśli adres korespondencyjny jest różny od adresu zameldowania, to należy również uzupełnić odpowiednie dane.

Akceptacja warunków

Na tym etapie rejestracji należy zaakceptować umowę pożyczki z jednym terminem spłaty oraz potwierdzić zaznajomienie się z formularzem informacyjnym dotyczącym kredytu konsumenckiego. Następnie należy przejść do dołu strony i kliknąć pomarańczowy przycisk ?Weź pożyczkę?, który znajduje się w prawym dolnym rogu.

Przelej jeden gorsz, czyli zakończenie procesu rejestracji

Aby zakończyć rejestrację, wystarczy teraz wysłać ze swojego konta bankowego przelew do portalu pożyczkomat. pl. Dane do przelewu można znaleźć na koncie użytkownika. Zostały one również przesłane na adres mailowy, który został podany przy rejestracji.

Rejestracja na portalu pożyczkomat. pl ? podsumowanie

Jak można zauważyć rejestracja na portalu pożyczkomat. pl jest prosta. Wystarczy podać w odpowiednich polach formularzy odpowiednie dane i konto jest już założone. Należy pamiętać jedynie, że założenie konta jest równoznaczne z wysłaniem wniosku o pierwszą pożyczkę.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments