Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Dobra

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego sprzedaje się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Chociwel

1. Zabawne

Wśród prezentów dla mężczyzn z poczuciem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do podejmowania waty cukrowej, peruka, okładka na pracę z polem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, prostym i zależnym w wszyscy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście mogą być owo wpisy w charakterze: „Jestem najtrwalszy na świecie” albo „Jeżeli więc czytasz, dlaczego nie pójdziemy na kawę?” ( ta dość dla brata lub kumpla). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub uważamy za ważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z strony, którą ceni, czy obrazek używający się do jego zainteresowaniom, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal zawsze ciekawym pomysłem na dary dla ludzi będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładzie tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przypadek w języka kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu mistrzów kuchni, natomiast w ostatnich czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale trzeba być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty i inne stron garderoby. Klasykiem są także książki – gdyby nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupujesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to dodatkowo mapy – na przykład do zawieszenia na granicy, także te ostatnie, jak również stylizowane na antyczne. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie wtedy mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że planujesz ją stworzyć!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od drugiego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Propozycji istnieje jeszcze dużo. Prezenty dla mężczyzn to natomiast oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Wiele informacji
Dużo informacji znajdziesz na części Co kupić mężczyźnie? na której otrzymują się prezenty i gadżety dla mężczyzn.

 

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments