Pierwsza kąpiel niemowlaka

Promocja Rossmann Szczecin

Zachodniopomorskie

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie mierzy się co dziwić, podczas tej funkcje trzeba myśleć o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Tuczno

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie mierzy się co dziwić, podczas tej funkcje trzeba myśleć o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny gdy go malują! Albo inaczej, nie taka wielka kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i dodatków przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna traktować najbardziej dobrą temperaturę woda? Najlepiej jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie może być za gorąca, oraz z kolei powietrze nie winno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno wskazane będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej umieścić w obszaru ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Tuczno

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na indywidualnych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie stworzona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i otwórz Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie konsultuje się wanienka ze stojakiem, dlatego nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i świetnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, jacy korzystają problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje i dobrze miejsca, ponieważ stojak jest oszczędzany i mocna go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawę dziecka, zatem istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Tuczno

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments