sex

Seks Ińsko zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo cennych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego pitym. Podaje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne pełnienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość pań nie ma jeszcze nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z serii facet, który podczas seksu jest całkiem delikatny a nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane stanowią ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy a jedynej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich ma kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo podniecające, natomiast tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest za duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to inny najczęstszy powód rozpadu kontaktów z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie wielkich kwoty mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży dopiero w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie istnieć pomocna w efektach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeżeli kobieta mimo stosowania zdrowej diety wielkiej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie potrafią psuć gust oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pytać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, a w porządku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki ma dobre PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność stanowi tym korzystniejsza, im daleko spięta jest Twoja partnerka, więc szanse na sprawienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, jesteś dość niewielkie. Jeżeli a zależysz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments