Solven kontakt

tel: 70 840 38 91 Solven kontakt

Opinie Umowy pożyczki

Masz niespodziewane wydatki? Znów zepsuła Ci się pralka? A może chcesz wyjechać na wakacje albo zrobić bliskiej Ci osobie prezent? Jeśli twój portfel świeci pustkami, a do wypłaty daleko, to pożyczka Solven jest rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś.

Solven kontakt

Czym jest Solvenówka?

Solvenówka to krótkoterminowa pożyczka na cele konsumpcyjne, nie związane z działalnością gospodarczą. Możesz więc podreperować domowy budżet, kontaktując się z Solven. Solven Financecieszy się dużą popularnością na rynku finansowym. Solvenówka udzielana jest w kwocie od 300 do 5000 zł, na okres spłaty od 1 do 30 dni, z możliwością przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni.

Pożyczka Solven jest przygotowana z myślą o klientach, którzy nie mają czasu na długie stanie w kolejkach, czy wypisywanie wielu formularzy, a zależy im na szybkiej gotówce. Solven financeprzygotował pożyczkę, która jest w 100% bezpieczna, a wszystko odbywa się przez Internet. Nie ma ukrytych kosztów, dodatkowych prowizji, czy opłat.

Kto może dostać pożyczkę Solven

Jeśli jesteś obywatelem RP, masz ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 76, posiadasz stały dochód, nie toczy się przeciwko tobie postępowanie komornicze oraz nie widniejesz jako dłużnik w KRD, możesz wziąć pożyczkę Solven już dziś. Wystarczy jeszcze, że masz dostęp do bankowości elektronicznej, adres e-mail i aktywny numer telefonu komórkowego.

Solven finance – renoma i bezpieczeństwo

Korzystając z usług firm parabankowych, trzeba być ostrożnym. Często są dodatkowe ?haczyki?, opłaty. W Solven nie musisz się tego obawiać. Nie chowamy się przed naszymi klientami, kontakt Solven jest zawsze pod ręką, czy to poprzez adres e-mail, czy przez telefon. Biuro Obsługi Klienta jest zawsze do twojej dyspozycji. Solven finance jest uczciwą firmą, która oferuje pożyczki na uczciwych warunkach. Od samego początku klient zna kwotę do spłaty, sam wybiera ile pieniędzy potrzebuje oraz najkorzystniejszy dla niego termin spłaty. W razie opóźnień w spłacie raty Solven wysyła bezpłatny monit z przypomnieniem. Język umów jest zrozumiały, nie ma dodatkowych kosztów, oprocentowanie jest niskie. Przykładowo przy kwocie pożyczki 2000 zł na 30 dni, całkowity koszt wynosi 2565, 44 zł, a przedłużenie spłaty o 7 dni ? 11, 81 zł.

Złożenie wniosku o pożyczkę Solven– nic prostszego

Wystarczy wejść na stonę www. solven. pl, dokonać rejestracji w serwisie. Następnie przejść przez 3-etapowy proces:
1. ?Opowiedz nam o sobie?- należy wypełnić następujące pola: imię i nazwisko, adres, nr telefonu komórkowego, adres e-mail oraz informacje o dochodzie.
2. Zaloguj się do swojej bankowości internetowej, połączenie jest szyfrowane i czekaj na komunikat ?przetwarzanie danych?. Solven nie ma dostępu do twojego loginu i haseł, wszystko jest zabezpieczone.
3. Potwierdź wniosek ? na tym etapie pozostaje tylko sprawdzić swoje dane, jeśli wszystko się zgadza, potwierdź wniosek.

Solven skontaktuje się z tobą niezwłocznie, po rozpatrzeniu wniosku. Decyzję otrzymasz do dwóch dni roboczych. Nie przeciągamy sprawy i po pozytywnej decyzji pieniądze trafiają od razu na twoje konto. Umowę pożyczki Solven prześlemy Ci na adres e-mail. Masz wtedy możliwość skontaktowania się z nami w ciągu 14 dni i zrezygnowania z pożyczki, bez ponoszenia żadnych kosztów, poza ewentualnym zwrotem kwoty pożyczki, jeśli trafiła już na twoje konto.

Opinie o Solven klientów, którzy wzięli szybką pożyczkę:

– Uczciwa firma
– Rozumieją potrzeby klienta
– Świetny kontakt i podejście ze zrozumieniem
– Dobre warunki kredytowe
– Brak ukrytych opłat, wszystko przejrzyste i zrozumiałe
– Mało formalności, pożyczka już w 15 minut

Solven kontakt– zawsze do dyspozycji

W razie jakichkolwiek pytań można zadzwonić na infolinię Solven:

lub napisać wiadomość e-mail: biuro   solven. pl. Solven jest w kontakcie z tobą od poniedziałku do soboty. Pracownicy Biura Obsługi Klienta wyjdą naprzeciw twoich oczekiwań i wytłumaczą wszystkie niejasności, jeśli takie się pojawią. W przypadku trudności w korzystaniu z Panelu Klienta, jeśli nie jesteś obeznany z pożyczkami online, kontakt z Biurem Obsługi Klienta Solven Ci pomoże. Jeśli jesteś naszym klientem, zapomniałeś o spłacie, mimo monitów przypominających lub po prostu twoja płynność finansowa uległa zmianie, koniecznie zadzwoń lub napisz do nas na e-mail. Dział Windykacji jest nie tylko po to, aby egzekwować niespłacone pożyczki i odsetki, ale także by pomóc wyjść ze spirali zadłużenia. Kontakt z Solven jest dla Ciebie zawsze dostępny.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia z Wrocławia
Asia z Wrocławia
5 lat temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

To dobrze, że warunki pożyczki w Solven są czytelne i nie zawierają żadnych haczyków. Zawsze ważne jest, aby firma była rzetelna i uczciwa wobec klienta. Chętnie się korzysta z takich ofert.