Tania Rejestracja spółki z o.o. Darłowo z siedzibą na biuro

Aktualności

Silna i łatwa rejestracja spółki z o.o.

Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Posiadasz ciepły i ogromny pomysł na biznes, a same, czego Ci brakuje, to gwarancje jak spełnić wszystkich potrzebnych formalności koniecznych do przygotowania prowadzenia naszego biznesu? Samą z niezwykle modnych form prawnych na jaką inni przedsiębiorcy się decydują jest spółka z niską odpowiedzialnością, potocznie zwana firmą z o.o.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Łobez z siedzibą na biuro

Jej pozycję jest stworzona wysoką ochroną wspólników, stosunkowo niskim kapitałem zakładowym w zestawieniu do spółki akcyjnej, jak też możliwością dużego jej zadania metodą online. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksową usługę założenia Twojej spółki z o.o. Przyjrzyjmy się tematowi z nasza. Ciekawi? Zaczynamy!

zamów kuriera Expres poczta

Krótka charakterystyka systemu s24

Firmę z o.o. w komfortowy sposób można złożyć online. Swoja firma Zens kompleksowo udzieli Ci korzyści w przejściu całej procedury, jaką należy przejść by założyć nową spółkę. System s24 to niemałe ułatwienie dla każdej osoby chcącej rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Przez sposób można założyć trzy rodzaje spółek: jawną, komandytową również z niską odpowiedzialnością. System s24 jest absolutnie bezpieczny, nie musisz obawiać się o podawanie swoich danych, które potrafią wydostać się w nieodpowiednie ręce. System s24 to produkt Ministerstwa Rozwoju i Technik.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Łobez z siedzibą na biuro

Rejestracja spółki z o.o. w stylu s24

Czas rejestracji nowej spółki z o.o. jest zróżnicowany i zależy od indywidualnej pracy danego sądu. Istnieje zawsze odgórnie określony termin, w jakim każdy sąd musi zrobić rejestracji, i tworzy od 2 do 31 dni codziennych. Nasza praca pokazuje, że rejestracja około 95% wszystkich zakładanych spółek jest maksymalnie 3 dni robocze. Sądy starają się jak najszybciej rozpatrzyć nasz efekt i zawsze usprawniają metodę swojej książce. Korzystając z bliskich usług, wykonamy za Ciebie rejestrację w panelu s24, utworzenie umowy spółki, a więcej najważniejszego dokumentu, dobranej do standardu w stylu. Nie potrzebujesz także zaprzątać sobie głosy skompletowaniem wszelkiej wymaganej dokumentacji i niezbędnych załączników. Interesujemy się także wypełnieniem całego projektu i wysłaniem go do wniosku. Opłacamy oraz opłatę sądową w wysokości 350zł. Ile kosztuje nasza usługa? Jedyne 200zł, a rejestracją Twojej spółki cieszymy się od i do z.

Jak długo jest rejestracja?

Jak wyżej wspomniano, wszystko zależy od konkretnego sądu, do jakiego wpływamy wniosek. Najszybszą rejestrację spółki w stylu s24 zapewniają sądy w Szczecinie, Koszalinie, Toruniu, Gliwicach, Kielcach czy Warszawie. Najdłuższy czas oczekiwania na zarejestrowanie nowej spółki istnieje w Bydgoszczy i Poznaniu. Średnio 4 tygodnie bierze to wyrokom we Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Olsztynie czy Białym Stoku.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Łobez z siedzibą na biuro

Swoja firma Zens to pewny usługodawca, który szybko przeprowadzi rejestrację Twojej nowej spółki z o.o. Powierz nam wszystkie formalności, a my stworzymy je z prawą przyjemnością. Zapraszamy do kontaktu.

Tania Rejestracja spółki z o.o. Łobez z siedzibą na biuro

zobacz również Tanie Zakładanie spółki z o.o.

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments