Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Warto przeczytać

Czym jest instytucja Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych?

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych to instytucja prowadząca swoją działalność w internecie, udzielająca pożyczek osobom potrzebującym gotówki od ręki – firma ta łączy w sobie ludzi potrzebujących pożyczki z tymi, którzy są chętni jej udzielić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy. Instytucja oraz jej wykfalifikowana kadra pracownicza zapewniają możliwość zarabiania z dowolnym kapitałem początkowym, a pożyczkobiorcom umożliwia z kolei dostęp do szybkiego dofinansowania na dowolnie wybrany cel w kwotach od 100 zł aż do 20 tysięcy zł jednorazowo.

Czy konieczna jest rejestracja na stronie Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych?

Tak, rejestracja jest konieczna, by móc korzystać z usług firmy.

Dopiero wtedy istnieje możliwość skorzystania z pełni usług świadczonych przez serwis poprzez przeglądanie i wystawianie aukcji pożyczkowych oraz inwestowanie. Warunkiem niezbędnym do wystawienia aukcji pożyczkowej jest jednak weryfikacja, przynajmniej przy pierwszej pożyczce rzędu 2 tysięcy złotych. W dowolnej chwili możliwe jest również podwyższenie swojej wiarygodności dla inwestorów dzięki tak zwanej rozszerzonej weryfikacji plus.

Z czego składa się weryfikacja plus?

Po pierwsze sprawdzany jest użytkownik w Biurze Informacji Gospodarczej, następnie weryfikowany jest adres zamieszkania, dokument tożsamości, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego, a także deklarowane źródło dochodu klienta. Każdy z wymienionych etapów odbywa się osobno, dzięki czemu skorzystać można tylko z jednego elementu weryfikacji plus. Rekomendowane jest jednak wykonanie pełnej weryfikacji celem zwiększenia wiarygodności wśród użytkowników Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych

Jak działa serwis?

Działalność serwisu opiera się przede wszystkim na tym, że to właśnie użytkownicy, czyli inwestorzy, decydują, komu ostatecznie mają udzielić pożyczki i w jakiej kwocie, w związku z czym można wyróżnić swoją aukcję spośród innych dostępnych w serwisie ofert, na przykład poprzez podwyższenie kosztów pożyczki lub odpowiednio wpłacenie premii pożyczkodawcy. W taki oto sposób można bardzo łatwo zachęcić inwestora do wybrania własnej, najbardziej korzystnej spośród innych oferty. Mimo wszystko należy jednak pamiętać, że zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie odsetki nie mogą przekraczać 16 %, a okres ważności każdej z wystawionych aukcji zawsze wynosi równo 7 dni. Każdy z inwestorów może zadawać pytania tyczące się poszczególnych ofert, na które należy odpowiadać rzetelnie i zgodnie ze stanem faktycznym.

Dodatkową zaletą serwisu jest terminowość i uczciwość podczas spłaty pobranych pożyczek. Po każdej zrealizowanej transakcji klient dostaje od firmy punkt, który umacnia jego pozycję i poprawia wizerunek pośród innych użytkowników Towarzystwa. Wraz ze spłatą w terminie zawartym w umowie i aktywnością w serwisie limit pożyczkowy ulega zwiększeniu nawet do 20 tysięcy zł.

3 2 votes
OBSŁUGA KLIENTA
3 2 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
3 2 votes
KOSZTY
3 2 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
3 2 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz Dalecki.
Łukasz Dalecki.
1 rok temu
OBSŁUGA KLIENTA :
     
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA :
     
KOSZTY :
     
ŁATWE WNIOSKOWANIE :
     
PRZYZNAWALNOŚĆ :
     

Warto kupować urządzenia, które są używane. Ja ostatnio kupiłem telewizor 32 całe, który był używany i byłem w szoku, ponieważ już 5 lat mi działa i nic się w nim Niepsuje powiem więcej odbiera kanały telewizji naziemnej.

Podaj miejscowość
Poganice