Wonga logowanie

logowanie

     

Logowanie wonga i wonga logowanie jest instrukcją jak prawidłowo się zalogować do systemu pożyczkowego wong com i na co zwrócić uwagę aby nie paść ofiarą oszustów internetowych.

Instrukcja wonga logowanie dla użytkowników systemu pożyczkowego wonga com. Wpisz w pasek przeglądarki adres strony wonga com lub w wyszukiwarkę internetową wpisz wonga logowanie następnie wejdź na stronę pożyczkodawcy wonga com klikając w link jaki ci się wyświetlił. Na stronie wonga logowanie kliknij w przycisk zaloguj się a następnie wpisz swoje dane jakie podałeś przy rejestracji. przed wpisaniem danych sprawdź czy połączenie jest jest szyfrowane na pasku przeglądarki powinna być kłódka i adres powinien zaczynać się od https.

połączenie https rys 1


Po dokładnym sprawdzeniu paska przeglądarki czy adres się zgadza przejdź na stronę i kliknij w przycisk zaloguj się

Rys 2 wonga logowanie

 

Rys 3 po kliknięciu w przycisk zaloguj się pojawią się pola n wpisanie swojego loginu i hasła jakie podałeś przy rejestracji. Jeśli z jakich przyczyn nie pamiętasz hasła to zawsze możesz je odzyskać klikając w link nie pamiętam hasła? Po kliknięciu w ten link przeniesie ciebie do formularza gdzie należy podać swój mail na który przyjdzie nowe hasło.

 

Rys 3

odzyskiwanie Hsła:

 

Po przywróceniu hasła możesz się zalogować do portalu wonga com. przejdź do logowania i wpisz login i hasło, pamiętaj aby tych danych nie przekazywać nikomu. Po zalogowaniu masz możliwość zawnioskowania do kwoty dostępnego dla Ciebie limitu. Kwotę pożyczki wonga otrzymasz na konto bankowe podane przy rejestracji oraz z którego dokonałeś przelewu weryfikacyjnego.

Jeśli chcesz teraz przejść do logowania kliknij w poniższy baner i zaloguj się. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem wonga com to koniecznie dokonaj darmowej rejestracji w portalu pożyczkowym wonga com po przez kliknięcie w baner poniższy. Nie wiadomo kiedy może przyjść u Ciebie kryzys, taka rejestracja nic nie kosztuje, a ułatwi ci w przyszłości skorzystanie z pożyczki wonga com, bo aby otrzymać przelew wystarczy tylko kliknięcie w przycisk, a pieniądze powędrują na Twoje konto wskazane przy rejestracji.

Pamiętaj że wonga nigdy nie prosi ciebie w mailach o twoje hasła lub inne dane

0 0 votes
OBSŁUGA KLIENTA
0 0 votes
SZYBKOŚĆ UDZIELANIA
0 0 votes
KOSZTY
0 0 votes
ŁATWE WNIOSKOWANIE
0 0 votes
PRZYZNAWALNOŚĆ
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
5 lat temu

Platforma w obsłudze przyjazna i informacje wiarygodności są jasne i zrozumiałe wypłaty pożyczke mieszczą się w deklarowany czasie
Firma Godna polecenia

trackback

[…] Artykuł powstał dzięki portalowi wonga logowanie […]

trackback

[…] Artykuł powstał dzięki portalowi wonga logowanie […]